yenilenmiş hali diyebilirim yeniden isimlendirilmiş

Admin

Administrator
Yönetici
hali diyebilirim ki bu yönde neler sağlıyor işte oyunlardan ciddi bir performans çalışma oyundan demişken burada pubg falan almayın buradaki ana amacı Aslına bakarsan oyun oynatabiliyor muyuz ama Oyun değil fotoğrafları HD kalitesinde düzgün görüntüleyebilmek videolarda kurgular da başarılı bir iş çıkarsa bilme Daha doğrusu Makser mimarisinin sağlamış olduğu avantajlardan net bir şekilde vivobook xuf de yararlanmasını sağlamak burada 'de çıkmış bir grafik arabirimi Bu arkadaşlar yavaş DVD RAM kullanıyor veya işte . ellerle falan gördüğümüz ciddi diğer

RAM kullanan kullanan bir model GB'lık da bir kapasitesi var diyorsanız ben işte bunda oynar mıyım gelince oynarsınız konuda hemfikiriz zaten ekran kartı olmasa da oynarsın işte ondan sonra böyle böyle yüksek Grafik ne sordun bu tarz oyunları unuttun öyle bilgisayarda amacında oldu ya oyun oynayacağım bu iş bitirme Ben oyun oynayacağım diyorsanız bu tarz oyunlarda orta ayarlarda yüksek akıcılık da oyun oynayabilirsin tarafından yine birçok farklı seçenek sunulsa da ben şöyle söyleyeyim Arkadaşlar bu bence sen bizim kullandığımız bilgisayarda

kullanılan efesli birimi GB kapasiteye sahip doğal olarak sata . sınıfında bir bellek Yani bunun sizin yapmanız gereken şeyleri harici harddisk bağlamak yoksa günlük işler için kullandığınız yapalım için kullanacağız bilgisayarlar için bu son derece yeter diyebilir yetmiyor dur gidersiniz bu Bilgisayar alınca daha yüksek bir depolama alanından yararlanabilirsiniz terabayt Hard diske falan kullanırsınız dedim ya sizin orada opsiyonunda bağlı bilgisayarda Bunun dışında depolama biriminden bahsetmişken bellekten bahsetmek tabii ki olmaz Sulh

halinde GB RAM kapasitesi bulunuyor Ve bu çalışma hızı ise megahertz olarak karşımıza çıkıyor yani gördüğünüz gibi asla ir oyuncu bilgisayarları teki işte olmaması olabilirmiş onun yerine var ama oyun bilgisayar değil ama oyunları çalıştırabilecek daha güçlü bir Ultrabook var elimizde nimzo yerden bakmak gerekiyor zaten olayı bence zaten testleri yaparken buna uyuyordum köyü bak testlerinde bunu uygun testleri uygulamayı tercih ettim hani gidip İşte en yüksek ses uygulamadım Çünkü diyorum ya her birini seven bir sınıfa karşı şeyi vardır