Otomobilde Yüzünün Karşılığı 178° açıktı var

Admin

Administrator
Yönetici
Çok güzel bir ekran siyahlar bu kısmı ikinci ekranı istiyor musun bütün mesele bu Ben bunu kullanırım diyor sen bu dertten Hani çözüm başka çözüm yok dayı Ne yapacaksın Ne Anlamında biraz daha iyi bir cip yolu bir bilgisayar alabilirsin bilgisayar alabilir miyim nasıl numara ekranın deli parlak renkleri kadar da uygun renkleri kadar Sarsıcı değil ne kadar konforlu olur alışmaya Alışırsın yaşlı ağzına Bence işte bunu takacaksın yatak giriyor bu bileklerini Koru yapması için böyle bir şey yapmışlar bileklik bileklik biraz rahatlatıyor gerçekten de Ama işte bunu da taşınan

gelsin çantada Şimdi iki buçuk kilo dedim Bunun adam soruda kendine göredir büyük lazım buna Access bağlantılı namaz zaman düşüşleri yaşadım ben 5 dakikada olmaz diye ama yarım saat sonra bir saat sonra yaşayabilirsiniz öyle şeyler benim başıma geldi benim ortalama aldığınız işlemci eklendiğinde de 3.2 geldi dediğin gibi dört buçuğa kadar asla yolu var Onun haricinde bakıyorum halini alarak olarak bir şey var sil sil de ekranın ana ekranına iki yüzlü olmuş tecavüze git yerlerden 3 saat bitti Ama şöyle bir şey başka bunu ekranlar Dolayısıyla bu Üst perdeden

bu Ekran kapalıyken Al bunu açtığım zaman 2 saat 44 dakikaya düştü düşündüğün kadar kötü olmanızı yardımcı ekranda bir tüketecek az bir de yapıyoruz orada dayandı dinleyenler saat saat bu bilgisayar pazar sabahı ya yataktan çıkmadan şunu da laptopu da alayım da kucağımda bir iki tık tık bir şeylere bakarım falan dedirtecek de bilgisayar değil ağırlığı dokunmatik ekranda falan vermem bu tablete dönüşmüyor Sonuçta ağırlığı nedeniyle pek öyle pazar sabahı yatakta kahvaltı edilecektir bilgisayar değil bu tür bilgisayarlar monitöre bağlayarak çok güzel

kullanılabiliyor taşınabilir bilgisayar olsa da bu başka bir laptop görmediğiniz bunu da kullanmıyorsan bu aletin anlamı çok az oluyor öyle öyle o alacak birazcık kafa kullanalım çalışana yardımcı olacak Eren arıyorlar geliştirilecek Çünkü orada ikinci bir ekran ile tüketiyor şu anda sana bakıyor tek tuşla kapatabilirsin ekranı onda koymuşlar şuradan top atayım ben çökmüşüm gibi 91 incelemiştir zenbook diye geçiyordu 13 inç ve donanım olarak bunlar kardeş bir cihaz karşılaştırma olsun diye yatırdım Çünkü o zamanlar bu zenbook 13 yoktu Yeni çıktı