miyiz Onu da söylemem lazım çok parlak

Admin

Administrator
Yönetici
ekran ve hattâ windows'ta gelenlerde 2 ekranda bilgi ekran olarak yazıyor ikinci ekranda ilk ekranda heddle ayarlarında açman Aydın veriyordum şimdi yalnız bu iki ekranın aynı vasıta olmaması çok etkiliyor şimdi şurada burada ben görüyorum anlatıyorum çok uygun renkler güzel bir çalışma ortamı bana çalışmaya hazır şu anda Ama bu ikinci ekran parlıyor kaplamalı olmasına rağmen parlıyor çok bir şey göremiyorum Evet ve beni verdiği mutluluğa ve kontrast oluşturuyor oradaki görüntü kullanıp da bir işe yaratmak lazım biraz da kaynaklanıyor olabilir

Çünkü sürekli yoksa aşağı yukarı olurdu iyi olmuş Şimdi bu Laptop'un tablet klavye tuşların falan olacağı bölümün yarısını ekran götürünce sığması gerekmiş hiçbir yer kalmamış Sağdaki kuşları falan küçülmüş yarım küçük hale geldik Daha düşünülmesi gereken yat tuşlara alışılır her zaman alışır ama konusunda Benim tereddütüm var Çünkü zamanında dökücüler büyüttüler ekran geniş ekran formatında saç kadın da ona uyması lazım Dediler falan şimdi bir kine gelince her şey karışıyor yine alışılır mutlaka Bunlar eski taş petler gibi değil ama dikine dikine olması

dediğin gibi başka Ben kullanırken şunu anlaşamadık hep ortada olmasın alışmışım ya Bunu da olmadı Ben en çok ona bir yaz dönelim gitme hep böyle elime ortaya bir bitmek üzere Mouse gibi ama ben şeye tereddüt ederim Şimdi böyle çalışıyorum Bilemiyorum ki arada sırada Ben ben mesela buradaki kısayolları Ben atamadım buradaki şeyler Kullandıkça kendisi onun bu aşağıya atıyor uygulamaları deyip buraya koyduk ama kaldırabiliyorsun da buradan işte şeylere gidiyor Çok kullanacağı şeyleri buraya sıra alıyorsun Zaten birkaç tanesini koymuş bu ekranda

açılıyorlar Hadi onların buradan çıkmasa da ama ekranda açılmasını engelleyen bir şey yok Ama genelde burada çalışırlar görüşürüz diyor ki sen burada Az önce söyledi aslında ama uygulamanın çalıştır aşağıda ufak tefek uygulamaları buraya gidiyor çalışmaya devam Laptopta soğutma sistemi yüzünden aslında diğer tarafında da her taraf için gitmişti bir mavimsi bir rengi var diyorum hani sapı aldırılacak nedenle ekran bir neden 1 defa bu ekran seni de az önce söyleyeyim çok kolay bulamayacaksın bir ekranda kalite anlamında budiey sayfa 3 renkten