kesinlikle aktif görüşme kabul etmiyor bu

Admin

Administrator
Yönetici
sayede de yeni donatılan faktörlerle birlikte daha kaliteli bir deneyim sunuyor aynı zamanda dış ortamı dinleyen ve dinlemek ekolayzır ayarı yapan bir top onlarda oldukça büyük bir şekilde kulaklık üzerinde yer alıyorlar airpods Pro ile yan yana koyduğumuzda çok büyük farklılıklar görmüyorsunuz ama hiç kulaklıklarla yan yana koyduğumuzda küçülen mikrofon ucu ve tasarımla farkını ortaya koyuyor şimdi hiç e-posta birçok kulaklığı uyumluydu Ama tabii ki insan genetiği farklı farklı ve farklı farklı kulak çeşitlerinin sahibi ilk kullanan yerler vardır düşürenler olacaktır Ben

açık söylemek gerekirse bu kulaklıkları kulağıma taktığında daha hafif ve konforlu hissettim uzaklıkları ama ağzına baktığında Şaşırdım çünkü birim ağırlık olarak 2 litreyi posta ile kıyaslandı karında 0.25 gram daha ağır her biri standart Eyüp os x 4 gram gel her bir kulaklık 4.25 gram ağırlığa sahip Ama cebinizde kutuyla beraber taşırken herhangi bir ağırlık farklı hissetmiyorsun çubuk turşusu daha hasta olmuş enteresan bir şekilde kulaklıklar hafif demişler ama hem sensörlü hem de ses kaliteleri oldukça fazla artmış aynı zamanda sesli görüşmeli müzik

dinleme yaparken de görüşme sürelerinde de artık söz konusu artık daha uzun süreler telefon görüşmesi ve daha uzun süreler müzik deneyimi yaşanabiliyor kutunun içine koyduğumuzda da daha fazla şarj ömrü ile beraber bize hizmet edebiliyorlar Eyüp postane karşılaştırıldı karında şimdi açık bir kulaklık tasarımından bahsediyoruz açık kulaklık tasarımında önemli konulardan bir tanesi ses yalıtımının ne kadar oldu dışarıdaki sesleri ne kadar alıp verdiği dışarıdaki sesleri yalıtma sonuna çok etkin bir kulaklık değil zaten böyle bir iddiası diyor aktif gürültü

engelleme özelliğine de sahip değil ama dış ortama çıktığınızda özellikle kulak içine bakan sürücülerin daha büyük yapıları sayesinde ses daha yoğun ve daha güçlüdür ile gidiyor Monster gürültülü ortamlarda içeceğinizi e-posta göre daha fazla getirilebiliyor aslına bakarsanız ikinci nesil Eyüp Dostlar kötü bir ses kalitesine sahip değiller ama ses yalıtımı konusunda herhangi bir iddiaları olmadıkları için gürültülü bir ortamda insanız kesinlikle bass sesleri duyamıyoruz sadece Stresten ağırlıklı olduğunu dikenini yaşıyorsunuz Şimdi üçüncü nesil Eyüp dostlarla beraber gürültülü ortamlarda daha iyi yine bahsettiğim ucundan diyebiliyorsunuz pürüzsüz ortamda nasıl performansını vermeye başlıyor yaşıyorsunuz kulaklıktan bahsediyoruz Burada tabii ki kulaklığın telefon görüşme kaydetme sizler için önemli olacaktır gelin mikrofon perdesini test edelim ikinci Ne trip dostlarla kıyaslayalım şu anda 3. nesil Eyüp dostları test ediyorum Merhaba