isterseniz aydınlatmanı isterseniz aydınlatması

Admin

Administrator
Yönetici
olarak satın alabilirsiniz Hem böyle bir seçim şansı sizlere sunuyor Ben şimdi girerken gün içerisinde bol bol yazı yazan bir insan Yani eşimin önemli parçası verir yazı yazmak ya sürekli olarak klavyeden bir girdi söz konusu ve ben burada elimin hızlı olması elini çabuk olmasını sağlayan klavye modellerini tercih ediyorum yani Yoksa ben mesela birçok okurumuz mi çok takipçiniz benim bir oyuncu olarak biliyor neden eşit oturup mekanik klavye kullanmıyorum cevabı bu şiddet klavye tuşların birbirinden oldukça ayrık olması hem de çok da yüksek olmaması

sayesinde çok rahat ergonomik bir şekilde yazılır yazmanızı sağlıyor bir ekran kullanılır söylemiş burada dikkatinizi çekmek isterim bir nokta var güç verimliliği odaklı olarak bizim elimizdeki bu modelinde p çözünürlük kullanıyor mu p Tek seçenek değil Bunu bir noktanın bizim kullandığımız da mı var şu an yoksa siz yine aynı model işte xuf nin p eylikler sonu da alabilirsin İrem'in farklı farklı ekran seçenekleri üzerine seçim yapabilirsiniz bizdeki daha çok pil ömrü koruma açısından önemli Bu elbette p bir ekran kiminizi az gelecektir Kim dedi yeterli gelecektir size bu

yönden ya bugün bir şey satın alırsanız seçiminizi yapabilirsiniz diye hatırlatıyorum işlemci tarafından bizlerin intel core i u işlemci karşılıyor Ben biliyorsunuz incelemelerde gerekli buna takılıyorum yanındaki takının ne anlama geldiğini Ultrabook un kullanılıyor MacBook evler hatırlayın Onlar da iyi ev kullanıyordu Peki mobil segmentte önemli bir işlemci olan o işler Neyse bize nasıl avantajlar sağlıyor u sınıfı ultrabooklar için 'nin üç çeyreğinde satışa çıktı . cigercee bir saat hızına sahip dört çekirdekli işlemci barındırıyor bunu Intel Turbo boost teknolojisi ile .

cigarette kadar yükseltir biliyorsunuz aklınızda olsun genelde ultrabooklar da biz ekran kartı görmeye alışkın değiliz genelde intell Yüksel bu işi çözersiniz çocuklar Çünkü oyun odaklı bilgisayarlar şimdi Assos üye olduk burada bahsi birazcık arttırıyor ve içerisinde Emircan'ın GeForce MX işlemcileri gel oluyor grafik filmleri yarılıyor Daha doğrusu grafik arabirimi Neyi anlatalım arttırıyor ve içerisine yerleştiriyor burada var ekran kartı var Ve bunun özellikleri gerçekten de birçok noktada bize yardımcı oluyor şimdi Emek birazcık aldatmalı bir isim olabilir en iyisi