E-posta hakkındaki deneyimlerimi aktaracağım

Admin

Administrator
Yönetici
sizlere Apple ekosistemi içerisinde benim için ayrı bir öneme sahip bu hafta duvarları yıllardır kullanıyorum 2. nesil Air Force Air Force Pro ve Air Force Max sahibiyim ve benim için En vazgeçilmez Bu işi adanmış bir kulaklık almanız gerekiyor dur bu kulaklıkları tek kulağına taşıyorsunuz oldukça kaba görünüyorlardı etek işleri telefon görüşmesi yaptığım attı müzik dinlemek istediğiniz onu kulağınızdan çıkartıp Eyüp ile beraber Apple şunu gösterdi rahat tasarımı Rica ederim kulaklıkta yeni müzik dinle biliyoruz en işlerimizi üretebiliyoruz hem de telefon

görüşmesi yapmak istersek her ses kalitesi ile mikrofon kalitesi ile üst düzey diğer kulaklıkların yapabildiği kadar yapıp size gerçekten Ne oldu çok konforlu bir ortam yaratabiliyor işin çok uzun sürer telefon görüşmesi yapan biri olarak da ev kontrol eder telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz ama kulak içine giriyor konforlu hissetmiyorum kendimi kulağımda sürekli olarak bir iki gün için ev postası bu kadar alışkanlık yapmış durumda kimi kulaklıklar bazen takozunun video çekiyorum okuyorum Videoyu izlerken kulağında kulaklık kalmış çıkarıp tekrar çektiğimde

oldu yalan mı Gerçekten de şimdi üçüncü getireyim koltuklarla beraber Aslında o alıştım sürekli kullandığım airpods ların şekli şemali tamamen değişiyor bu değişim biraz ev postları airpods Pro yakınlaştırıyor iyi olarak kutu tasarım ile başlamış bir kutu tasarımı ev poskur uyandıracak şekilde yatayda Dizayn edilmiş Fakat yeterli Dizayn edilmesi boyu konusunda kafanızı karıştırmasın Çünkü boyut olarak ikinci nesil Eyüp dostlarım kutusu ile aynı boyutlarda sadece kapak yandan açılıyor gibi düşünebilirsiniz kutu e posta kutusuna oldukça fazla benziyor ama

onlar olmuş Çok küçük kulaklıkların tasarımına baktığımızda Air Force pro ların silikon kaşları olmayan versiyonları gibi görünüyorlar ağızları oldukça büyümüş durumda ve müzik kalitesi daha yoğun masseyin vaat ediyorlar aynı zamanda bir kulaklıklarla beraber airpods larda ki büyük bir sorunu da çözülmüş cebinize koltuğu koyduğunuzda bazen telefon ev koltuk kulağınızda yemiş gibi algılıyor oldu Şimdi sen algılayan yine de sen söyle beraber dokuya dokunmuyorsa kumaşa vesaire dokunuyorsa kulaklık cebinizde olduğunu fark gibi ortamda olduğunu anlıyor ve