birazcık daha da şaşırttı çünkü hani böyle

Admin

Administrator
Yönetici
gidiyordu gidiyordu Hatta 392 sergilenmiştir ben bu Konuş bir anda ortaya çıktı hemen olarak hem benzer tasarım hem ayrı bir zaten hayır aslında şöyle Açıklar 13-14-15 kolaylık olsun diye söyledim söyleyeyim Her bu senenin modeli adından 1 inç daha küçük birlikten olarak Çünkü ben karşılaştırma 391 O yüzden kahveye çıkarttım çerçeve çok çerçeve ekranın yerde kenarları çok gelecek de bu zaten 2019'un kitaplardaki modası bu tasarımı bu inceltme işini uzun zamandır Usta dernekte Sonuçta falan mı Çünkü Fark işte şu ekranın çevresindeki kısımda Evet Asus

daha Dolayısıyla Hani Esra Aynı her şey bu daha güzel tam söyleyeyim Piyasada satılan model bu aynı zamanda Core i7 8565 bu işlemcisi ile geliyor 565 ilginç bir sandığın içinde 8550 var daha da incelenmiş bir sürü Ultrabook geçer 2018 yılında cihazlarının ne 8550 var bir sürü şu anda elindeki makinede 85 50 vardır çok yaygın bir işlemdir 8554 çekirdekli işlemci 4 güzelse kadar hızlı çıktı 14 metre çok kullanılıyor bütün üreticiler Şimdi burada 85/65 yine 14 metre ama yine 4 turbo hız 4.6 düşünürsen çok çok çok oyun oynama sen bile normal bir multimedya internet

falan kullanımında 95-100 verecekti bunların sınırı o derece 95 derece 100 Derece görebildiğimde işlemci soğutulması zor şimdi aynı Bunlar da artık o da yani 100 derecede Dolayısıyla 75 dereceyi ne ad verilir normal karşılıyoruz ama hani gerçekten gördünüz mü 14.7 Evet gözüküyor ama nasıl gözüküyor hiç yani Ama bu makinelerde ne alırsan Onu alıyorsun daha sonra her şeyi isterim aldığım zaman Alabildiğin kadar yükseğini al Sonra zaten bunu pek evde de falan sökemez kitaplar gibi değiştirdim o işlere giremezsin bunlarda burada bir

tartışılacak bir şey burada bir de falan dahilinde En güzeli bence Yok orada Sadece bakarsan biliyor 94 kurtlar içinde yer etten Burger Ama biz özellikle 1 kilo ağırlık dokunmatik modeli falan da var falan değil Yine de vazgeçmiyor çok parlak bir de çok çok yüksek olmayacak ama işte falan da var %100 Eser JBL servis ağlıyorum diyor izle 72 renk paletini sağlıyorum 178 derece ama 128 derece oluyor Temel daha lacivert rengi çok güzeldi o kadar etkileyici durmuyor ama güzel benim arkadan Al sana her şey aynı renk