özelliği vardır şimdi sınıfının performansınız

Admin

Administrator
Yönetici
yolluktan beklemek Gerçekten onunla da O tamamen oyuncuları için üretilmiş oyunu donanıma sahip Bilgisayarlar var biliyorsunuz yok tarafını bu iş ama oyunda çalıştırır diyebileceğim gerçekten son derece hafif ve ergonomik bir bilgisayar olmuş Esra olarak arkadaşlar yani bu bilgisayarın Evet şarjı iyi gidiyor gerçekten saate kadar bilgisayarı kullanabiliyorsunuz Bu gerçekten çok iyi bir özellik daha güzel olan insan bu bilgiler sadece indirsene şarj ediyorsunuz Rahatsız bu bilgisayar şarj ediyorsunuz ve kullanıma hazır hale getiriyorsunuz Bu da bilgisayarın pili

bitti Aman ne yapacağım not Bırak şimdi oldukça yararlı olabilecek bir özellik Evet arkadaşlar Bugün sizlerle beraber Asus vivobook xuf modeli inceledik bu bence özelliklerini masaya yatırdık özelleştirilebilir seçeneklerden de bahsetmeye gayret ettik Çünkü dedi ki işte siz bu bilgisayarda GB depolama istemiyorsunuz ama bugün gider istiyorsunuz bunu attınız ekran p p ekran da kullanabilirsiniz şeklinde önerileriniz olduk Ben de bu bilgisayarı kullanacağım gibi görünüyor gerçekten hani hem incelerken hem de deneyin yerken çok keyif aldığım bir model

oldu bu Ultrabook modeli Eğer siz de bilgisayarı Beğendiyseniz beğen ASUS touchpad ekran haline getirdi Onu da incelemiştir ilk modelini O bayağı Tutsağı Sus artık o olayı yaygınlaştırılıyor ama burada çok abartmışlar Oppa ekran koymuşlar artı takdirde var ekranda falan bir takip et Bu dokunmatik mi bu ekran dokunmatik ben olsam araçları falan buraya atarım olabilir hayır kendime çalışma alanını çok çok değil birazcık yapsam mukavemet sorunları olacak falan bir şey herhalde bu kadar olmuş öyle göstereyim en ince herhalde 10 yıl öncenin koymasına

dönmüşüm Ama tabii gücü 10 yıl öncenin laptop tabela kıyas kabul etmez Tabii ki haricinde bunun 9754 çalışıyoruz biraz da bu kuvvetlerin istemez sisteminden kaynaklanıyor Çünkü bunun içinde RTX 2060 da var Yani bu bayağı almıştı bilgisayar bir yandan Aslına bakarsan Bir daha ben bunu tahminen söylüyorum ekran bunun Tabii yarısını alınca Muhtemelen içindeki bileşenleri de birazcık sıkıştırdı gibi geliyor bana şimdi biraz kalınlık yaptı olay ikinci ekranda mobilet ikinci ekranda ilerde ikinci ekran standart bir tanem ama şöyle ana ekranı söyle güzelliği var 550